Wynajmę przestronny lokal o powierzchni około 230 m² w Chojnicach

Wynajmę przestronny lokal o powierzchni około 230 m² w Chojnicach
Typ oferty: Wynajmę
Powierzchnia: 230,00 m²

Posiadam lokal użytkowy o powierzchni około 230 m2. Świetnie zlokalizowany, w ścisłym centrum miasta, przy ciągu pieszym o bardzo dużym natężeniu ruchu (ok 150 osób na godzinę). W obiekcie funkcjonowała kiedyś restauracja, kawiarnia i sklepy. . Budynek jest podzielony na trzy odrębne lokale :

1. pierwsze z brzegu to już otwarte funkcjonujące delikatesy owocowo-warzywne ”OWOCOŻERCY” 75 m²
2. kolejny w środku lokal to Gabinet Medycyny Estetycznej 105 m²
3. ostatni lokal właśnie jest do wynajęcia około 230 m²
Lokal znajduje się w parterze zabytkowej kamienicy zlokalizowanej przy Placu Niepodległości 6 w Chojnicach (duże miasto powiatowe, ponad 50 tyś mieszkańców).

Przed obiektem przebiega jeden z głównych ciągów pieszych miasta, który komunikuje centrum Chojnic z dworcem PKP, PKS, szkołami itd.
W najbliższym sąsiedztwie znajduje się kilka głównych parkingów miejskich, a na nich ponad setka miejsc postojowych ( Park 1000-lecia ).

Przy tej samej ulicy, po sąsiedzku, funkcjonują:20m Netto,5m Sklep Medyczny,10m sklep odzieżowy,30m sklep mięsny,50m sklep narzędziowy,100m Piękny nowy Chojnicki kino Teatr, 100m Kościół, 100m przepiękny Park 1000-lecia itd.

Lokal składa się z pomieszczeń handlowych oraz zaplecza socjalnego (dla zdecydowanego klienta możliwa jest zmiana rozkładu ścian wewnątrz).
W chwili obecnej planowana jest przebudowa elewacji frontowej (została właśnie zrealizowana ) – połączenie okien i skucie ich do posadzki (wg załączonej wizualizacji), co otworzy budynek na ulicę.
W elewacji frontowej wykonane zostały duże witryny na ewentualną ekspozycję. Dodatkowo w witrynach usytuowane będą dodatkowe wejścia do obiektu.

Cena za wynajem to 30 zł/ m²

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.